Czech English French German Italian Russian Swedish

Święto Niepodległości

W przededniu Święta Niepodległości w gimnazjum uczniowie przygotowali piękną uroczystość o licznych walorach edukacyjnych i wychowawczych.

Więcej…

 

Konkursy przedmiotowe - listopad 2016

W listopadzie rozpoczęły się eliminacje szkolne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Uczniowie, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursach musieli poświęcić trochę więcej czasu na dodatkową naukę oraz częstsze spotkania z nauczycielami przedmiotów.

Więcej…

 

Doradztwo zawodowe w klasach III

27 października uczniowie klas III mieli okazję uczestniczyć w zajęciach z doradztwa zawodowego. Lekcje w klasach oraz konsultacje indywidualne przeprowadziły Panie Joanna Zielińska oraz Michalina Kowol z PPP w Wodzisławiu Śląskim. Spotkania te miały na celu przybliżenie uczniom możliwości wyboru dalszej drogi kształcenia oraz poznania samych siebie i swoich predyspozycji.

Przypominamy, że w każdy poniedziałek (7.30 - 12.30) w naszym gimnazjum pełni dyżur gminny doradca zawodowy - Pani Jolanta Niewińska. Zapraszamy do współpracy.

 

Warsztaty chemiczne

26 października 2016r. uczniowie klas I i II uczestniczyli w warsztatach laboratoryjnych w Pałacu Młodzieży w Katowicach, gdzie doskonalili swoje umiejętności praktyczne podczas wykonywania eksperymentów z chemii. Poznali tajniki analizy oraz syntezy chemicznej. Tematem przewodnim był świat metali.

Więcej…

 

Warsztaty integracyjne dla klasy Ib prowadzone przez pedagoga i psychologa szkolnego

W dniu 24.10.2016r. w ramach lekcji wychowawczej w klasie Ib odbyły się warsztaty integracyjne przeprowadzone przez pedagoga i psychologa szkolnego w porozumieniu z wychowawcą klasy. Podczas zajęć uczniowie klasy mogli jeszcze lepiej się poznać, przypomnieć sobie różne istotne informacje o swoich rówieśnikach. Wyrazili swoją opinię o obecnej klasie i relacjach między sobą. Warsztaty można uznać za udane.

Więcej…

 

Dzień Edukacji Narodowej oraz projekt "Czyżowianie"

Dnia 14 października 2016r. odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tego dnia realizowany był również projekt "Czyżowianie".

Więcej…

 

Spotkanie ze strażakiem

W dniu 7 października 2016r. w ramach lekcji edukacji dla bezpieczeństwa uczniowie klas III uczestniczyli w spotkaniu ze strażakiem - panem Marianem Muchą. Tematem spotkania było przypomnienie uczniom zasad bezpiecznego zachowania w domu, szkole oraz przedstawienie podstawowych zasad postępowania w przypadku powstania pożaru lub innego niebezpiecznego zdarzenia.

Więcej…

 

"Zrób ze śmieci nowe rzeczy"

Dziękujemy uczniom biorącym udział w Gminnym Konkursie Ekologiczno - Plastycznym pt.: "Zrób ze śmieci nowe rzeczy".

Więcej…

 

Pamięci ks. Hilarego Bywalca

10.10.2016r. zmarł emerytowany ks. Parafii Chrystusa Króla w Czyżowicach - ks. Hilary Bywalec.

Odszedł. Człowiek, który dla wielu był Autorytetem. Brakować nam będzie ciepła jego uśmiechu i dowcipu. Dziękujemy za wszystko!

Będziemy pamiętać.

Więcej…

 

Osobliwości Świata Fizyki

26 września 2016r. nas uczniowie (jak co roku) brali udział w zajęciach dydaktycznych z fizyki. Wykłady wraz z pokazami w ramach Osobliwości Świata Fizyki organizowane są przez Pracownię Dydaktyki Fizyki Uniwersytetu Śląskiego już od 1984r. Tematyka pokazów jest związana z programem szkolnym.

Więcej…

 

Warsztaty integracyjne klasa Ia

22 września br. zorganizowane zostały warsztaty integracyjne dla klasy Ia. Warsztaty przeprowadzone zostały przez zaprzyjaźnione ze szkołą Panie z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej z Wodzisławia Śląskiego. Podczas tych zajęć młodzież mogła lepiej poznać siebie wzajemnie oraz swoją wychowawczynię.

Więcej…

 

 

Szukaj
Pomożesz?
Reklama
Reklama
Nasze projekty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Odwiedziło nas
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj14
mod_vvisit_counterWczoraj15
mod_vvisit_counterTen tydzień56
mod_vvisit_counterUbiegły tydzień78
mod_vvisit_counterTen miesiąc134
mod_vvisit_counterUbiegły miesiąc387
mod_vvisit_counterWszystkie192516

Online 1
Twoje IP: 18.210.23.15
,
Today: Gru 12, 2019